ما بر این باوریم که انسان ها می توانند بر اساس توانایی های خود دنیای بهتری را برای سایرین ایجاد نمایند و موفقیت حقیقی در رسیدن به این هدف ارزشمند می باشد. ارتباطات، بخش مهمی از زندگی روزمره شما را تشکیل می دهد و سهولت در برقراری این ارتباطات می تواند موجب آسایش و آرامش بیشتر شما گردد.

علی رغم فراگیر شدن فن آوری ارتباطات آنلاین در دنیا، متاسفانه به دلیل محدودیت های موجود در داخل کشور این فن آوری ارزشمند رونق چندانی نداشته و هموطنان ما از مزایا و امتیازات آن بی بهره مانده اند. یکی از عمده دلایل عدم بازدهی این فن آوری در ایران ناسازگاری محصولات خارجی با بسترهای ارتباطی داخل کشور می باشد. ما پس از بررسی نیازها، کمبودها و موانع موجود توانسته ایم مجموعه کاملی از ابزارهای ارتباطی را به صورت بومی و کاملا سازگار با شرایط اینترنت داخل کشور تولید نموده و با نام تجاری اسکای‌روم ارایه نماییم.

اتاق های اسکای روم

شما با راهکارهای متنوع اسکای روم می توانید از فن آوری ارتباطات آنلاین جهت توسعه فعالیت های شخصی و تجاری خود استفاده نمایید. موضوعاتی از قبیل آموزش مجازی، مشاوره آنلاین، وب کنفرانس، پشتیبانی آنلاین و وبینار از جمله کاربردهای این محصول می باشند. هدف اصلی شرکت مهبانگ فن آوری های پارس، سهولت استفاده از این فن آوری برای تمامی هوطنان عزیز بوده و تلاش ما بر این است که بتوانیم تمامی نیازهای شما را با بهترین کیفیت ممکن تامین نماییم. متخصصین این شرکت همواره در حال توسعه ابزارها، امکانات و ویژگی های اسکای روم می باشند. شما نیز می توانید با ارایه نظرات و پیشنهادات خود ما را در رسیدن به این هدف یاری فرمایید.

اسکای روم تا 15 اسفند 1395 افتخار میزبانی بیش از 300 برنامه آنلاین با حجم 5000 نفرساعت و 27000 شرکت کننده را داشته است و رضایت و استقبال شما از این محصول بومی، بیشترین انگیزه را برای ما فراهم نموده تا بتوانیم مسیر توسعه محصول و بهبود خدمات را با استمرار حفظ کنیم.

شرکت مهبانگ فن آوری های پارس به شماره ثبت 500773 و شناسه ملی 14006289892 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.