ما بر این باوریم که انسان ها می توانند بر اساس توانایی های خود دنیای بهتری را برای سایرین ایجاد نمایند و موفقیت حقیقی در رسیدن به این هدف ارزشمند می باشد. ارتباطات، بخش مهمی از زندگی روزمره شما را تشکیل می دهد و سهولت در برقراری این ارتباطات می تواند موجب آسایش و آرامش بیشتر شما گردد.

علی رغم فراگیر شدن فن آوری ارتباطات آنلاین در دنیا، متاسفانه به دلیل محدودیت های موجود در داخل کشور این فن آوری ارزشمند رونق چندانی نداشته و هموطنان ما از مزایا و امتیازات آن بی بهره مانده اند. یکی از عمده دلایل عدم بازدهی این فن آوری در ایران ناسازگاری محصولات خارجی با بسترهای ارتباطی داخل کشور می باشد. ما پس از بررسی نیازها، کمبودها و موانع موجود توانسته ایم مجموعه کاملی از ابزارهای ارتباطی را به صورت بومی و کاملا سازگار با شرایط اینترنت داخل کشور تولید نموده و با نام تجاری اسکای‌روم ارایه نماییم.

اتاق های اسکای روم

ما بستری پایدار و کاملن فارسی را برای برگزاری وبینارها، دوره های آموزشی آنلاین، جلسات وب کنفرانس و پخش زنده اینترنتی بدون هیچ اختلالی فراهم کرده ایم. البته اسکای روم فقط یک نرم افزار نیست. ما یک تیم فعال، پر انرژی و با تجربه هستیم که در کنار میزبانی رویدادهای آنلاین، از طریق مشاوره، آموزش و پشتیبانی، تجربه های خود را در اختیار برگزارکنندگان قرار می دهیم و شما را در برگزاری موفقیت آمیز رویدادهای آنلاین همراهی می کنیم و تجربه متفاوتی از خدمات پشتیبانی را برای کاربران خود ایجاد می نماییم.

اسکای روم تا خرداد 1396 افتخار میزبانی بیش از 400 برنامه آنلاین با حجم 11000 نفرساعت و 38000 شرکت کننده را داشته است و رضایت و استقبال شما از این محصول بومی، بیشترین انگیزه را برای ما فراهم نموده تا بتوانیم مسیر توسعه محصول و بهبود خدمات را با استمرار حفظ کنیم.

شرکت مهبانگ فن آوری های پارس به شماره ثبت 500773 و شناسه ملی 14006289892 در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.