ما بر این باوریم که انسان ها می توانند بر اساس توانایی های خود دنیای بهتری را برای سایرین ایجاد نمایند و موفقیت حقیقی در رسیدن به این هدف ارزشمند می باشد. ارتباطات، بخش مهمی از زندگی روزمره شما را تشکیل می دهد و سهولت در برقراری این ارتباطات می تواند موجب آسایش و آرامش بیشتر شما گردد.

علی رغم فراگیر شدن فن آوری ارتباطات آنلاین در دنیا، متاسفانه به دلیل محدودیت های موجود در داخل کشور این فن آوری ارزشمند رونق چندانی نداشته و هموطنان ما از مزایا و امتیازات آن بی بهره مانده اند. یکی از عمده دلایل عدم بازدهی این فن آوری در ایران ناسازگاری محصولات خارجی با بسترهای ارتباطی داخل کشور می باشد. ما پس از بررسی نیازها، کمبودها و موانع موجود توانسته ایم مجموعه کاملی از ابزارهای ارتباطی را به صورت بومی و کاملا سازگار با شرایط اینترنت داخل کشور تولید نموده و با نام تجاری اسکای‌روم ارایه نماییم.

اتاق های اسکای روم

شما با راهکارهای متنوع اسکای روم می توانید از فن آوری ارتباطات آنلاین جهت توسعه فعالیت های شخصی و تجاری خود استفاده نمایید. موضوعاتی از قبیل آموزش مجازی، مشاوره آنلاین، وب کنفرانس، پشتیبانی آنلاین و وبینار از جمله کاربردهای این محصول می باشند. هدف اصلی ما سهولت استفاده از این فن آوری برای تمامی هوطنان عزیز بوده و تلاش ما بر این است که بتوانیم تمامی نیازهای شما را با بهترین کیفیت ممکن تامین نماییم. متخصصین ما همواره در حال توسعه ابزارها، امکانات و ویژگی های اسکای روم می باشند. شما نیز می توانید با ارایه نظرات و پیشنهادات خود ما را در رسیدن به این هدف یاری فرمایید.

همین حالا اسکای‌روم را امتحان کنید و از آن لذت ببرید

اسکای روم کاملاً برپایه وب بوده و بدون نیاز به دانلود و نصب هر گونه نرم افزاری و با استفاده از مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اپرا و بر روی تلفن های هوشمند، تبلت و تمامی سیستم عامل ها (به جز iOS) قابل اجرا می باشد.