تازه‌ترین نوشته‌ها

بدون عکس
سازمان آموزش، تحقیقات و ترویج کشاورزی با بیش از 75 مرکز تحقیقاتی، موسسه و دفتر در داخل کشور به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای وزارت جهاد کشاورزی به جمع مشتریان سازمانی ما پیوست.
بدون عکس
مفتخریم به آگاهی برسانیم، مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف پس از بررسی تخصصی محصولات موجود در بازار، محصول ایرانی اسکای روم را به دلیل برتری های فراوان جهت راه اندازی سامانه کلاس های مجازی و وبینار دانشگاه شریف انتخاب نمود.
بدون عکس
در نگارش جدید اسکای روم ابزارهای وایت‌برد و مدیریت کاربران به طور کامل بازنویسی شده‌اند. همچنین ابزار نمایش اسلاید به شکل قابل توجهی توسعه یافته و قابلیت های بسیار کاربردی به آن افزوده شده است.
بدون عکس
برگزاری رویداد -چه به‌صورت آنلاین (وبینار) باشد و چه به‌صورت حضوری- می‌تواند برای کسب‌وکار شما بسیار مفید و درآمدزا باشد ولی نباید از کنار دردسرهای آن به راحتی گذشت.
بدون عکس
مدیریت کامل فایل ها به همراه مدیاپلیر پیشرفته در نگارش 1.6 اسکای روم
بدون عکس
در نسخه 1.5 اسکای روم، امکان بارگذاری مستقیم فایل از داخل اتاق و همچنین نمایش عکس، صدا و ویدیو از سایر سایت ها فراهم گردیده است.
بدون عکس
چت (chat) یکی از بخش های پرکاربرد در برگزاری رویدادهای آنلاین است که در نسخه 1.4 اسکای روم امکانات پیشرفته ای به این بخش افزوده شده است.
بدون عکس
بازطراحی صفحه ورود به اتاق ها، امکان تغییر نام نمایشی کاربر و امکان بستن اتاق پس از اتمام رویداد از امکانات افزوده شده در نگارش 1.3 اسکای روم می باشد.
بدون عکس
در نگارش 1.2 می توانید از مرورگر فایرفاکس نیز برای ارتباط دوطرفه و ارایه محتوا استفاده کنید. همچنین امکان درج نام و نشان تجاری بر روی سرویس ها میسر شد.
بدون عکس
ابزار وایت برد (whiteboard) اسکای روم با هدف استفاده در کلاس های آموزشی، جلسات و وبینارها پیاده سازی و آماده بهره برداری شد.
برگه پیشین 1 2 برگه پسین
16 نوشته