آخرین نوشته‌ها

بدون عکس
مدیریت کامل فایل ها به همراه مدیاپلیر پیشرفته در نگارش 1.6 اسکای روم
بدون عکس
در نسخه 1.5 اسکای روم، امکان بارگذاری مستقیم فایل از داخل اتاق و همچنین نمایش عکس، صدا و ویدیو از سایر سایت ها فراهم گردیده است.
بدون عکس
چت (chat) یکی از بخش های پرکاربرد در برگزاری رویدادهای آنلاین است که در نسخه 1.4 اسکای روم امکانات پیشرفته ای به این بخش افزوده شده است.
بدون عکس
بازطراحی صفحه ورود به اتاق ها، امکان تغییر نام نمایشی کاربر و امکان بستن اتاق پس از اتمام رویداد از امکانات افزوده شده در نگارش 1.3 اسکای روم می باشد.
بدون عکس
در نگارش 1.2 می توانید از مرورگر فایرفاکس نیز برای ارتباط دوطرفه و ارایه محتوا استفاده کنید. همچنین امکان درج نام و نشان تجاری بر روی سرویس ها میسر شد.
بدون عکس
ابزار وایت برد (whiteboard) اسکای روم با هدف استفاده در کلاس های آموزشی، جلسات و وبینارها پیاده سازی و آماده بهره برداری شد.
بدون عکس
خرسندیم به آگاهی برسانیم نسخه نهایی بر پایه وب اسکای روم منتشر گردید. ارتباط با کیفیت و پایدار از ویژگی های بارز این نگارش می باشد.
بدون عکس
اسکای روم روز دوشنبه 29 شهریور 95 میزبان وب کنفرانس اداره کل تامین اجتماعی کشور با اداره کل شرق تهران و نمایندگان ایران در چین، کویت، عمان و قطر بود...
بدون عکس
مفتخریم به آگاهی برسانیم نخستین نگارش بر پایه وب اسکای روم پس از ماه ها تلاش تیم فنی به صورت کاملاً بومی تولید گردید. این نسخه قابلیت اجرا بر روی مرورگرهای پیشرفته شامل کروم، فایرفاکس و اپرا را دارا می باشد.
بدون عکس
نگارش 4.2 اسکای‌روم با امکانات کاربردی جدید و برخی بهبودها منتشر گردید. امکان تغییر زبان محیط برنامه به انگلیسی و همچنین پخش زنده فایل‌های صوتی و تصویری در اتاق های مجازی از جمله تغییرات این نسخه می باشند.
برگه پیشین 1 2 برگه پسین
12 نوشته