آخرین نوشته‌ها

همه ما دوست داریم زیر آسمانی آبی و در محیطی سرسبز و با طراوت زندگی کنیم و از تنفس هوای تازه لذت ببریم . اما با نگاهی به اطراف خود می‌بینیم هر‌ روز آسمان شهرمان تیره‌تر و طبیعت اطرافمان خاکستری‌تر می‌شود. ۲ اردیبهشت‌ماه روز جهانی زمین (Earth Day) فرصتی است تا در میان مشغله‌های روزمره، بیشتر به دغدغه‌های محیط زیست توجه کنیم. به یاد داشته باشیم هریک از ما برای حفاظت از محیط زیست مسؤولیت داریم و می‌توانیم در حد توان خود برای کاهش آلودگی‌های زیست محیطی کاری انجام دهیم. این اقدامات کوچک می‌تواند نتایج بزرگی را به همراه داشته باشد.

سال ۹۶ با همه فراز و نشیب‌های خود گذشت و خرسندیم که موفقیت‌های بسیاری را با همراهی شما کاربران گرامی کسب نمودیم. اکنون یک سال بر تجربیات ما در میزبانی رویدادهای آنلاین افزوده‌ شده و بازخوردهای ارزشمند شما نیز توشه راه ما برای سال ۹۷ می‌باشد.

نگاش 1.8 اسکای‌روم با تمرکز بر پایداری رویدادها و بهبود کیفیت و تجربه کاربری منتشر گردید.

اگر وب‌سایتی دارید که مخاطبین شما در آن نام‌نویسی و از خدمات شما استفاده می‌کنند، از این پس می‌توانید با استفاده از وب‌سرویس، سامانه خود را به سرویس‌های اسکای‌روم متصل کنید تا تمامی فرآیندهای مربوط به ایجاد و برگزاری رویدادها بصورت مکانیزه و خودکار صورت پذیرد.

سازمان آموزش، تحقیقات و ترویج کشاورزی با بیش از 75 مرکز تحقیقاتی، موسسه و دفتر در داخل کشور به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای وزارت جهاد کشاورزی به جمع مشتریان سازمانی ما پیوست.

مفتخریم به آگاهی برسانیم، مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف پس از بررسی تخصصی محصولات موجود در بازار، محصول ایرانی اسکای روم را به دلیل برتری های فراوان جهت راه اندازی سامانه کلاس های مجازی و وبینار دانشگاه شریف انتخاب نمود.

در نگارش جدید اسکای روم ابزارهای وایت‌برد و مدیریت کاربران به طور کامل بازنویسی شده‌اند. همچنین ابزار نمایش اسلاید به شکل قابل توجهی توسعه یافته و قابلیت های بسیار کاربردی به آن افزوده شده است.

برگزاری رویداد -چه به‌صورت آنلاین (وبینار) باشد و چه به‌صورت حضوری- می‌تواند برای کسب‌وکار شما بسیار مفید و درآمدزا باشد ولی نباید از کنار دردسرهای آن به راحتی گذشت.

مدیریت کامل فایل ها به همراه مدیاپلیر پیشرفته در نگارش 1.6 اسکای روم

در نسخه 1.5 اسکای روم، امکان بارگذاری مستقیم فایل از داخل اتاق و همچنین نمایش عکس، صدا و ویدیو از سایر سایت ها فراهم گردیده است.

« 1 2 »
20 نوشته