ارتباطات آنلاین اسکای روم جهت توسعه فعالیت های خود در سطح کشور نماینده فعال می پذیرد. متقاضیان می توانند متناسب با توانایی و تجربه خود یکی از انواع نمایندگی های اسکای روم را دریافت نمایند.

مشارکت در فروش

در این همکاری نماینده بدون نیاز به سرمایه گذاری می تواند هر یک از سرویس های اسکای روم را با تعرفه مصوب به مشتریان خود عرضه نماید. درصد بالایی از قیمت سرویس به عنوان سود این مشارکت به نماینده تعلق گرفته و در تمدیدهای بعدی سرویس توسط مشتری نیز منظور خواهد شد. پشتیبانی مشتریان نیز به طور کامل بر عهده اسکای روم می باشد.

نماینده فروش

در این نوع از مشارکت نماینده متناسب با توان فعالیت خود یکی از سرویس های بزرگتر اسکای روم را با درصد بالای تخفیف خریداری نموده و با استفاده از پنل نمایندگی ارایه شده آن را در قالب سرویس های کوچک تر طبق تعرفه مصوب به مشتریان خود عرضه می نماید. سود حاصل از این مشارکت شامل تخفیف در خرید سرویس اصلی و فروش آن به سرویس های کوچک تر بالغ بر 150% سرمایه گذاری اولیه خواهد بود. پشتیبانی مشتریان نیز به طور کامل بر عهده اسکای روم می باشد.

نماینده رسمی

نماینده رسمی اسکای روم متناسب با ظرفیت های خود یک یا چند سرور اختصاصی را به مدت یک سال اجاره می نماید. همچنین یک وب سایت مستقل و داینامیک بر روی دامنه دلخواه نماینده راه اندازی می گردد. نماینده رسمی می تواند از طریق وب سایت ارایه شده سرویس های خود را با شرایط و تعرفه دلخواه به مشتریان عرضه نماید. سود حاصل از این مشارکت بسته به تعرفه تعیین شده از سوی نماینده متغیر بوده و بالغ بر 600% سرمایه اولیه خواهد بود. شایان ذکر است نماینده رسمی می تواند به مشتریان خود پنل مدیریتی نیز ارایه نماید. خدمات پشتیبانی و نگهداری سرور به طور کامل بر عهده اسکای روم بوده و نماینده موظف به پشتیبانی مشتریان خود می باشد.

گروه های هدف

    نمایندگی های اسکای روم می توانند خدمات خود را به گروه های زیر عرضه نمایند:

  • دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی، آزاد:برگزاری کلاس آنلاین، برگزاری همایش ها، سمینارها و گردهمایی ها به صورت وبینار
  • موسسات آموزشی و آموزشگاه های خصوصی: برگزاری دوره های آنلاین آموزشی
  • سازمان ها و ارگان های دولتی: آموزش آنلاین جهت پرسنل و کارمندان، برگزاری جلسات مدیران بین شعب به صورت وب کنفرانس
  • شرکت های خصوصی: برگزاری وبینارهای عمومی جهت معرفی محصولات و خدمات، آموزش آنلاین مشتریان، ارایه خدمات مشاوره آنلاین به بازدیدکنندگان وب سایت
  • مراکز مشاوره: ارایه خدمات مشاوره آنلاین در موضوعات خانواده، تحصیلی، شغلی، فردی، روانشناختی و...، برگزاری وبینارهای تخصصی و عمومی
  • سالن های همایش و اجتماعات: تجهیز سالن ها به سیستم وبینار جهت پخش زنده و آنلاین برنامه ها
  • سایر موارد

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن واحد فروش ‎۰۲۱-۷۷۲۵۱۹۳۹ تماس حاصل نموده و یا درخواست خود را از طریق بخش تماس با ما ارسال فرمایید.